08-8664110
צרו עימנו קשר

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף? צרו עימנו קשר עכשיו ונחזור אליכם…

   

   

   

   

  הזרקות להעלמת קמטים (בוטוקס) ומילוי קמטים

  מראה הפנים משתנה במהלך החיים: בתהליך ההזדקנות סיבי קולגן מתפרקים, מולקולות חומצה היאלורונית מתדלדלים, ונפח הפנים קטן. בנוסף, קרינת השמש, תזונה וכוח הכבידה, תורמים גם הם לשינוי הפנים.

  חומרי מילוי

  חומצה היאלורונית הינה חומר המצוי באופן טבעי ברקמת הפנים.כיום ניתן לייצר חומר זה באופן מלאכותי ולמלא באמצעותו קמטים ואיזורי פנים נפולים. פנים מלאות מעניקות מראה צעיר ורענן.

  כיצד מתבצע הטיפול

  ההזרקה מתבצעת באמצעות מחט דקה ביותר , אל תוך שכבת העור העליונה (רקמת הדרמיס) ההזרקה מורגשת אך במעט, מאחר שחומר המילוי מכיל חומר אילחוש (לידוקאין). במקרים מסויימים הרופא ימרח משחה מאלחשת על איזור ההזרקה.

  באיזה איזורים ניתן לטפל

  ניתן לה זריק חומרי מילוי במצח, בין הגבות, קמטי הבעה בצידי הפה,בצידי העיניים ובצוואר. ניתן לתקן תופעות אסימטריה באיזורי הלחיים, שפתיים ולסת,

  האם חומר המילוי בטוח ומהן תופעות הלוואי

  החומר הינו בטוח לחלוטין, שכן חומצה היאלורונית מצויה באופן טבעי בגופנו.

  מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשיגרת חיים ואין לנקוט בצעדים מיוחדים כלשהם. לעיתים ניתן להבחין לאחר הטיפול בשטפי דם קלים או אדמומיות, אותם ניתן להסתיר בעזרת מייק-אפ. התופעות חולפות תוך מספר ימים.

  האם יש צורך לחזור על הטיפול

  השפעת חומרי המילוי נמשכת בין חצי שנה לשנה. מומלץ לחזור על הטיפול עם הירידה בנפח. בדרך כלל אין צורך, בהזרקה חוזרת, להזריק אותה כמות מילוי, שכן החומר הראשוני שהוזרק נשמר בחלקו.

  miluy bif aft

  בוטוליניום טוקסין ("בוטוקס")

  מהו "בוטוקס"

  בוטוליניום טוקסין הינו חומר המרפה/מחליש את פעולת השרירים ובאופן זה מביא להעלמה או הפחתה של קמטים באיזורים שונים של הפנים.

  אופן הטיפול

  החומר מוחדר בהזרקה באמצעות מחט דקה ביותר, ואורך דקות ספורות. ברוב המקרים אין צורך באילחוש כלשהו, אך לעיתים ייתכן שהרופא ימרח משחת אילחוש.

  היכן מזריקים

  איזורי ההזרקה הנפוצים הינם ב"קמט הזעף" בין הגבות, במצח,בצידי העיניים וחלק העליון של הלחיים.

  מאחר שהחומר המוזרק נספג במשך הזמן והשפעתו נעלמת, מומלץ לחזור על הטיפול אחת למספר חודשים.

  תופעות לוואי

  מיד לאחר ההזרקה ייתכנו שטפי דם זעירים או אדמומיות קלה, אלה חולפים בדרך כלל לאחר מספר שעות, כך שניתן לחזור מיד לשגרה. תוצאות הטיפול ייראו לאחר מספר ימים.

  האם הטיפול בטוח

  הבוטוליונים הוכח במחקרים רבים כחומר בטוח לשימוש בטיפולים קוסמטיים. יש לציין כי ברפואה החומר משמש מזה שנים רבות לטיפולים שונים.

  הרמת פנים באמצעות "חוטים" ללא ניתוח

  בשנים האחרונות נמצאת בשימוש שיטה מהפכנית למתיחת והרמת פנים ללא צורך בניתוח. מדובר בחוטים העשויים מחומרים בהם משתמשים ברפואה מזה זמן, ואושרו לשימוש בטיפולים קוסמטיים לפני זמן מה.

  לאחר פעולת אילחוש קלה מחדיר הרופא את החוטים לאיזור הפנים ומותח אותם.ומהדק. את התוצאה ניתן לראות מיד. מעבר לפעולת המתיחה יש גם פעולה מתמשכת של יצור מתמשך של קולגן ברקמה.

  השפעת החוטים נמשכת עד מספר חודשים, שכן הם נספגים עם הזמן ונעלמים.

  אין כמעט תופעות לוואי.

  תמונה של פסל יווני של אלת היופי לדה