08-8664110
צרו עימנו קשר

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף? צרו עימנו קשר עכשיו ונחזור אליכם…

   

   

   

   

  הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט

  לייזר אלכסנדריט הינו מקור אור ייחודי, הנבלע במידה רבה על ידי תאי הפיגמנט (מלנין) המצויים בשערה. קרן הלייזר אלכסנדריט הינה בעלת כושר חדירה לעור עד לעומק של מספר מילימטרים. בעומק זה מצוי שורש השערה. קרן הלייזר אלכסנדריט משחררת הבזקי אור קצרים, שבעת פגיעתם בשערה, הם גורמים לחמום השערה, ובתוך כך מתחמם גם השורש ונהרס.

  פגישת יעוץ – חובה

  בפגישת יעוץ מקדימה נמסרים ללקוחות הפוטנציאליים כל הפרטים הכרוכים בטיפול, וכמו כן נעשה איבחון מדוייק של גוון העור ואופי השיער באיזורים השונים בהם מתבקש הטיפול. חשוב לציין כי יש איזורים בגוף בהם רצוי לא לטפל בלייזר. כמו כן יש שיער שקשה או אינו ניתן להרחקה. גם בעיות רפואיות מסויימות מונעות טיפולי לייזר.

  מחזוריות צמיחת השיער

  תאי שורשי השיער הינם סוג של תאים אשר גופנו אינו יודע לחדש, ועל כן תהליך הרס השורש הינו בלתי הפיך.

  שיער גופנו צומח במחזוריות – כל שערה צומחת תקופה מסויימת, לאחר מכן היא נושרת – אך ללא השורש, הנשאר בעור. שורש זה מצמיח לאחר תקופה מסויימת שערה חדשה. עקב זאת , לא כל השערות צומחות בו זמנית ונראות על פני העור בעת ובעונה אחת – בדרך כלל רק כ-20% מהשורשים מצמיחים שערות בו-זמנית. זו הסיבה, שאין אפשרות להשמיד את כל השורשים בטיפול בודד.

  בונוס מתהליך הטפול

  ישנם נשים רבות הסובלות משערה תת עורית ,כתוצאה ממריטת השער באזורים שונים.טפול בלייזר אלכסנדריט גורם להעלמת כל אותם פצעונים ופיגמנטציות תוך שלשה עד ארבעה חדשים.

  כמה טיפולים?

  הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט כרוכה במספר טיפולים, על מנת להרחיק את מירב השיער מהאזור המטופל. ברוב חלקי הגוף ניתן להסתפק בשישה עד עשרה טיפולים, הרחקת שיער מהפנים הנעשית ללא גילוח הפנים דורשת לפחות חמישה עשר טיפולים ולעיתים יותר, הכל בהתאם לסוג השיער, צבעו, עוביו, גוון העור בעיות הורמונליות וכו'.טיפולי הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט נעשים במרווחי זמן של חודשיים-שלושה זה מזה. כאמור – לפני טיפול בפנים אין צורך לגלח את השיער!

  תופעות לוואי

  בהסרת שיער בלייזר אלכסנדריט אין סכנה בריאותית, שכן מדובר בקרינה בלתי מייננת. במהלך הטיפול תיתכן תחושת עיקצוץ קלה. ישנם אזורים רגישים יותר, בהם תחושת העיקצוץ חזקה יותר. ניתן גם להשתמש במשחת אילחוש להקהות את הכאב. במקביל להבזקי הלייזר על העור, מוזרם אויר קר מאוד אל האיזור המטופל, על מנת לנטרל את אפקט החום של קרן הלייזר אלכסנדריט, ואף ליצור מעין "הרדמה" של האיזור המטופל. לאחר הטיפול תתכן תחושת צריבה אך זו חולפת תוך זמן קצר. העור במקום המטופל עלול להיות ורוד, תופעה זו יכולה להמשך ממספר דקות ועד יומיים – שלושה, בהתאם לרגישות עורו של המטופל. אין כל מגבלות בפעילות, רחצה או איפור.הסיכון העיקרי הכרוך בהסרת שיער בלייזר הינו היווצרות כוויות, אשר נוצרות ברוב המקרים עקב טיפול באזור שנחשף קודם לכן לשמש. חשיפה לשמש גורמת להיווצרות תאי פיגמנט פעילים בעור, הבולעים את אנרגית הלייזר וגורמים לכוויות. זו הסיבה, שלאורך תקופת טיפולי הסרת שיער בלייזר יש להימנע מחשיפה לשמש של כל אזור המטופל בלייזר. במידה והאזור נחשף לשמש – יש להפסיק את הטיפולים באזור ה"פגוע" עד להעלמות תוצאות החשיפה.

  ההכנה לטיפול

  לטיפול הסרת השיער עצמו יש להגיע לאחר גילוח (* מלבד הפנים אותם אין לגלח) על מנת להבטיח יעילות מירבית של חדירת הקרן לעור. אין להשתמש באמצעי מריטה למיניהם (שעווה, מכונה, פינצטה) לאורך כל תקופת הטיפולים.

  *** חשוב לציין, כי לפני טיפולי פנים אין צורך לגלח – הטיפול בלייזר אלכסנדריט בפנים נעשה ללא גילוח !!!!!

  מכשירי הלייזר המתקדמים שברשותנו, מסוג אלכסנדריט (Alexandrite) , מאושרים לשימוש על ידי ה- FDA – רשות התרופות והמזון האמריקאית- ועל ידי משרד הבריאות הישראלי.

   

  תמונה של פסל יווני של אלת היופי לדה