הסרת שיער בלייזר

להיפטר מהשיער... לתמיד !!!

במרפאת דרמה לייזר משתמשים בלייזר אלכסנדריט שהינו כיום המתקדם ביותר להסרת שיער. הלייזר הינו מקור אור ייחודי, הנבלע במידה רבה על ידי תאי הפיגמנט (מלנין) המצויים בשערה.

קרן הלייזר אלכסנדריט הינה בעלת כושר חדירה לעור עד לעומק של מספר מילימטרים. בעומק זה מצוי שורש השערה. קרן הלייזר אלכסנדריט משחררת הבזקי אור קצרים, שבעת פגיעתם בשערה, הם גורמים לחמום השערה, ובתוך כך מתחמם גם השורש ונהרס.

פגישת יעוץ ראשונית

בפגישת יעוץ מקדימה נמסרים ללקוחות הפוטנציאליים כל הפרטים הכרוכים בטיפול, וכמו כן נעשה אבחון מדויק של גוון העור ואופי השיער באזורים השונים בהם מתבקש הטיפול. חשוב לציין כי יש איזורים בגוף בהם רצוי לא לטפל בלייזר. כמו כן יש שיער שקשה או אינו ניתן להרחקה. גם בעיות רפואיות מסויימות מונעות טיפולי לייזר.

ייעוץ ראשוני ללא עלות

מלאו את פרטיכם ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם כל הפרטים על הטיפול.

pexels-nataliya-vaitkevich-4456501

על הטיפול

תאי שורשי השיער הינם סוג של תאים אשר גופנו אינו יודע לחדש, ועל כן תהליך הרס השורש הינו בלתי הפיך.

שיער גופנו צומח במחזוריות – כל שערה צומחת תקופה מסוימת, לאחר מכן היא נושרת – אך ללא השורש, הנשאר בעור. שורש זה מצמיח לאחר תקופה מסוימת שערה חדשה. עקב זאת , לא כל השערות צומחות בו זמנית ונראות על פני העור בעת ובעונה אחת – בדרך כלל רק כ-20% מהשורשים מצמיחים שערות בו-זמנית. זו הסיבה, שאין אפשרות להשמיד את כל השורשים בטיפול בודד.

טיפולי הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט נעשים במרווחי זמן של חודשיים-שלושה זה מזה. כאמור – לפני טיפול בפנים אין צורך לגלח את השיער!

בונוס מתהליך הטיפול

ישנן נשים רבות הסובלות משערה תת עורית ,כתוצאה ממריטת השער באזורים שונים. טפול בלייזר אלכסנדריט גורם להעלמת כל אותם פצעונים ופיגמנטציות תוך שלשה עד ארבעה חדשים.

סינוס פילונידלי – המכונה גם ״שערה הפוכה״, הינו מעין כיס תת-עורי הגורם להפרשה לעור ומופיע באיזור הגב התחתון, (עצם הזנב). הוא נגרם מהתרחבות של זקיק השערה הגורמת לשיער כלוא. הטיפול המומלץ הוא הסרת שיער באיזור זה ע״י לייזר כך שהאיזור יהיה נקי משיער.

כמה טיפולים?

הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט כרוכה במספר טיפולים, על מנת להרחיק את מירב השיער מהאזור המטופל. ברוב חלקי הגוף ניתן להסתפק בשישה עד עשרה טיפולים, הרחקת שיער מהפנים הנעשית ללא גילוח הפנים דורשת לפחות חמישה עשר טיפולים ולעיתים יותר, הכל בהתאם לסוג השיער, צבעו, עוביו, גוון העור בעיות הורמונליות וכו'.

בקרוב תיהנו מגוף חלק

תופעות לוואי

בהסרת שיער בלייזר אלכסנדריט אין סכנה בריאותית, שכן מדובר בקרינה בלתי מייננת.

במהלך הטיפול תיתכן תחושת עקצוץ קלה. ישנם אזורים רגישים יותר, בהם תחושת העקצוץ חזקה יותר. ניתן גם להשתמש במשחת אלחוש להקהות את הכאב. במקביל להבזקי הלייזר על העור, מוזרם אויר קר מאוד אל האיזור המטופל, על מנת לנטרל את אפקט החום של קרן הלייזר אלכסנדריט, ואף ליצור מעין "הרדמה" של האיזור המטופל.

לאחר הטיפול תתכן תחושת חום אך זו חולפת תוך זמן קצר. העור במקום המטופל עלול להיות ורוד, תופעה זו יכולה להמשך ממספר דקות ועד יומיים – שלושה, בהתאם לרגישות עורו של המטופל.

אין כל מגבלות בפעילות, רחצה או איפור.הסיכון העיקרי הכרוך בהסרת שיער בלייזר הינו היווצרות כוויות, אשר נוצרות ברוב המקרים עקב טיפול באזור שנחשף קודם לכן לשמש.

חשיפה לשמש גורמת להיווצרות תאי פיגמנט פעילים בעור, הבולעים את אנרגית הלייזר וגורמים לכוויות. זו הסיבה, שלאורך תקופת טיפולי הסרת שיער בלייזר יש להימנע מחשיפה לשמש של כל אזור המטופל בלייזר. במידה והאזור נחשף לשמש – יש להפסיק את הטיפולים באזור ה"פגוע" עד להעלמות תוצאות החשיפה.

ההכנה לטיפול

לטיפול הסרת השיער עצמו יש להגיע לאחר גילוח (מלבד הפנים אותם אין לגלח) על מנת להבטיח יעילות מרבית של חדירת הקרן לעור. אין להשתמש באמצעי מריטה למיניהם (שעווה, מכונה, פינצטה) לאורך כל תקופת הטיפולים. 

מכשירי הלייזר המתקדמים שברשותנו, מסוג אלכסנדריט (Alexandrite) , מאושרים לשימוש על ידי ה- FDA – רשות התרופות והמזון האמריקאית- ועל ידי משרד הבריאות הישראלי.

קעקועים – באזור בו קיימים קעקועים לא ניתן להסיר שיער, קרן אור נבלע ע״י פיגמנט של הקעקוע ויגרום נזק לקעקוע.

כתמי עור – שיער המצוי בתוך כתמי עור אינו ניתן בדרך כלל להרחקה.

 

אחרי הטיפול

  • רצוי לא להתרחץ במים חמים באיזור שטופל במשך כמה שעות עד להרגעת העור.
  • בלי פעילות גופנית כמה שעות. עלול ליצור אדמויות בגלל הטראומה שהעור עבר.

הסבר על הרחקת שיער

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן